On-line kurz
interiérového designu

Období od 1. do 9. května 2023

 

V tomto období se ve videích podíváme na to, jak vypadá model interiéru v programu Sketch Up a jaké různé výstupy (dokumenty) z něj můžeme získat.

 

Období od 10. května dále

Nyní nastává čas pro Váš závěrečný projekt … 10. května na webu zveřejníme zadání závěrečného projektu. Dopředu prozradíme, že se bude jednat o interiérovou koncepci rodinného domu pro mladou rodinu se dvěma dětmi. Úkolem bude zpracovat dispoziční plán, zvolit podlahu do všech místností, rozkreslit kuchyňskou sestavu pro výrobu u truhláře, vybrat svítidla do všech místností (+ naznačit jejich umístění), promyslet okenní dekorace a črtnout svou tvarovou a poziční představu ve 2D. Kdo bude chtít, může zpracovat 3D vizualizace … pokud se budete chtít naučit pracovat s programem Sketch Up, můžete docházet na individuální hodiny k nejlepší lektorce Sketch Upu v ČR – Joanně Linhartové – kontakt předáme. Vizualizace nicméně rozhodně nejsou podmínkou absolvování tohoto kurzu.