Máme výjimečně vysoké procento praktikujících absolventů, kteří si založili vlastní ateliér a navrhováním interiérů vydělávají peníze, kterým  už nemusí říkat „občasné kapesné“, ale je to jejich skutečný pravidelný příjem.

Máme ale i mnoho absolventů, kteří interiérový design nemají jako zdroj své obživy. Buď mají zaměstnání, vlastní firmu, či jsou  to ženy v domácnosti a živí je  rodinná firma. Pro ty je navrhování interiérů  pro kamarády a známé příjemným koníčkem a  kreativním vytržením z každodenní rutiny.

Níže naleznete ABECEDNÍ seznam těch našich absolventů, kteří již mají zavedenou značku, vějíř skutečně profesionálních realizací a poměrně kvalitně zpracovaný web či webovou presentaci.

 Vlastní web mají i další naši absolventi, ale nepřijde nám, že je na něm dost zajímavých realizací, tak je sem zatím nedáváme a doufáme, že se časem jejich portfolio rozvine do krásy.

Určitě Vám doporučujeme se též podívat na stránky soutěže INTERIÉR ROKU, kde projekty našich absolventů úspěšně defilují  vedle  prací  architektonických ateliérů zvučných jmen.

Soutěž INTERIÉR ROKU … webová presentace projektů

Kromě našich „TOPEK“ níže pak máme  asi tak 100 absolventů, kteří pracují v oboru, jen se nerozhodli jít cestou vlastní značky a raději působí na straně dodavatelů interiérového vybavení.

A dalších přibližně 100 našich absolventů jsou občasnými designéry ve volném čase a pracují pro kamarády a známé – asi tak 3 projekty ročně, bez velkých investic do kanceláře a marketingu.

Pro zbývajících asi tak 400 absolventů představovalo studium na DesignŠkole zpestření života, rozšíření obzorů a určitě i krásnější a pohodlnější domov, chatu, chalupu, rodinný penzion, vlastní kadeřnictví či kosmetický salón ….

Máme výjimečně vysoké procento praktikujících absolventů., kteří si založili vlastní ateliér a navrhováním interiérů vydělávají peníze, kterým  už nemusí říkat „občasné kapesné“, protože je to jejich skutečný pravidelný příjem.

Níže naleznete ABECEDNÍ seznam těch našich absolventů, kteří mají zavedenou značku, vějíř skutečně profesionálních realizací a kvalitně zpracovaný web. Určitě Vám doporučujeme se též podívat na stránky soutěže INTERIÉR ROKU, kde projekty našich absolventů úspěšně defilují  vedle  prací  architektonických ateliérů zvučných jmen.

Kromě našich „TOPEK“ níže, pak máme  asi tak 100 absolventů, kteří pracují v oboru, jen se nerozhodli jít cestou vlastní značky a raději působí na straně dodavatelů interiérového vybavení … a 100 absolventů praktikujících rekreační podobu interiérového designu … ne jako seriózní podnikání a povolání, ale jako hobby, za které si občas vezmou nějaké drobné peníze (bez faktury, protože OSVČ nejsou, neboť tak navážno do designu nešli).

A pak je zde  asi tak 400 lidí, kteří vystudovali naše roční či dvouleté studium jsme sice nezměnili kariéru, ale zpestřili jsme jim život, rozšíření obzorů a určitě i krásnější a pohodlnější domov, chatu, chalupu, rodinný penzion, vlastní kadeřnictví či kosmetický salón ….

Kateřina Čambalová

Markéta Killi

Jana Krahulcová

Renata Papai

Olina Puchalová

Petra Slavíková

Eva Vyplelová

Šárka Horáková

Pavla Kirschner

Vaida Kraus

Kateřina Pečeňová

Kristýna Prokšová

Jana Vrkotová

Lenka Zimmermannová

Andrea Hylmarová

Laďka Kolářová

Helena Krausová

Dana Maršálová

Zuzana Podrazilová

Martina Rosová

Marika Tafatová