20. května 2024 startuje další běh našeho komplexního on-line kurzu navrhování interiérů.

Nově nabízíme i možnost

pouze sledovat naše

výuková videa,

bez nutnosti zpracovávat

cvičení a projekty.

Pro nabídku se podívejte

do MENU.

KURZY INTERIÉROVÉHO DESIGNU PRO ZAČÁTEČNÍKY

Naše škola zaměřená na design interiérů se v průběhu let přetransformovala z pořadatele ročních prezenčních rekvalifikačních kurzů na on-line školu, která poskytne kvalitní start do profese bez nutnosti vysokých nákladů na prezenční studium.

Náš on-line způsob výuky jsme vybrousili do podoby, která plně zastoupí „živá setkání“. Ušetříte spoustu času na dopravu do školy, spoustu peněz za dopravu a obědy v restauracích a v neposlední řadě nebude vůbec vadit, když Vaše děti onemocní a nebudete mít hlídání.

Nově lze studovat čistě v čase, který je pro Vás nejpříjemnější. Klidně uprostřed noci. Žádné webináře s pevně stanoveným časem setkání. O „živý“ kontakt ale rozhodně nepřijdete … naše on-line studium je na osobní komunikaci postaveno, video lekce tvoří jednu část studia, tu pasivně informativní, hlavní část studia tvoří Vaše tvorba a naše zpětná vazba … ve spojení budeme prostřednictvím cvičení a projektů.

Na konci našeho on-line kurzu interiérového designu budete vědět, co se vše v rámci navrhování interiérů specifikuje a jak. Budete umět vytvořit ucelený a sladěný návrh příjemného a stylového interiéru.

KURZ OD 1. ŘÍJNA JE ZAMĚŘEN NA DŮKLADNÝ TRÉNINK AKTIVIT A TVŮRČÍCH POSTUPŮ, KTERÉ SE VYKONÁVAJÍ PŘI NÁVRHU INTERIÉRU.

DIPLOMOVANÝ DESIGNÉR INTERIÉRŮ

Náš komplexní kurz interiérového designu je určen všem, kdo se chtějí naučit navrhovat funkční a příjemné interiéry či dokonce zvažují, že by pro ně mohl být interiérový design novým povoláním.

Naše škola interiérového designu Vám zajistí dokonalý přehled o všech hlavních oblastech profesionální práce interiérového designéra.

Na základě úspěšného zpracování závěrečného projektu Vám naše škola interiérového designu vystaví Diplom, prokazující Vaši novou kvalifikaci.

NASLOUCHÁME VAŠIM PŘÁNÍM

Rádi nasloucháme a rádi diskutujeme.

Je pro nás důležité vědět, že jsme užiteční a že Vám pomáháme jít za  svým cílem.

MÁME VŘELÁ SRDCE A NEZASTÍRÁME TO

Chceme, aby Vás to u nás těšilo.

Interiérový design je naše vášeň a pokud ji můžeme předávat dál, je to pro nás velmi cenná ingredience osobního štěstí.

PŘEJEME SI VÁŠ ÚSPĚCH

Umíme se upozadit, umíme do řešení vtělit Vaše přání a představy.

Za dlouhé roky praxe jsme se naučili být dobrým parťákem.